Startuje akcja "Twój Głos. Pytaj i wybieraj"

Już wkrótce wybory prezydenckie. Warto wziąć w nich udział. I warto głosować świadomie. Jeśli chcesz zadać pytanie kandydatom, dołącz do akcji Gazeta.pl i MamPrawoWiedziec.pl. To „Twój Głos. Pytaj!”.

10 maja Polacy będą wybierać prezydenta. Być może masz już swojego kandydata, być może wciąż się wahasz albo w ogóle nie zamierzasz iść na wybory. Tak czy inaczej, chcemy pomóc ci w podjęciu wyborczej decyzji. Jakakolwiek by ona nie była, niech będzie świadoma.

Dlatego rozpoczynamy akcję „Twój Głos”. Biorąc w niej udział, masz szansę, by kandydaci usłyszeli twoje pytanie. A my zrobimy wszystko, by na nie odpowiedzieli.

O co chodzi?

W ramach akcji „Twój Głos” znani Polacy nagrywają krótkie filmy ze swoimi pytaniami do kandydatów, poruszając ważne dla nich zagadnienia. Taką samą szansę dajemy wszystkim internautom: jeśli tylko chcesz, możesz nagrać krótki film z pytaniem do kandydatów i przekazać go nam. Wybierzemy najciekawsze, najważniejsze, najbardziej kreatywne i zadamy je kandydatom - ich odpowiedzi (także w formie filmowej) opublikujemy na naszej stronie.

A oto trzy pierwsze filmy, które w ramach akcji „Twój Głos” nagrali Magda Gessler, Przemysław Pająk ze Spider's Web i Adam Drzewicki z „Matura to bzdura”. Zobacz, czego oni chcą dowiedzieć się od kandydatów.

 

 

 

 

 

 

Jak zadać pytanie? To proste.

1. Nagraj krótki film, na którym zadajesz swoje pytanie. Najlepiej, żeby było ono skierowane do wszystkich kandydatów, a nie do jednej, wybranej osoby.

2. Umieść go w serwisie YouTube.com.

3. W tytule filmu dodaj na końcu hashtag #twojglos.

4. Wyślij link do swojego filmu mailem pod adres twojglos@gazeta.pl.

Wybrane filmy dodamy do playlisty "Twój Głos. Pytaj i wybieraj swojego prezydenta" na kanale Gazeta.pl.

WAŻNE! Wysyłając nam link do swojego filmu, zgadzasz się jego pobieranie, kopiowanie, edytowanie i publikowanie przez Gazeta.pl - również na naszym kanale na Youtube, oraz akceptujesz regulamin akcji.

Zobacz najnowsze