Informacje ogólne

Polityk archiwalny
Data i miejsce urodzenia: 1944-10-28, Piastów
Zawód: nauczyciel akademicki, prof. dr hab.
Wykształcenie: wyższe
Poseł i członek SLD. Absolwent Wydziału Chemii Politechniki Warszawskiej. Ukończył afrykanistykę - studia podyplomowe na UW. Posiada tytuł doktora w zakresie stosunków międzynarodowych. Odbył stypendia na uniwersytetach: Harvarda oraz Kalifornijskim w Berkeley. Nauczyciel akademicki, by...ł pracownikiem kilku uczelni. Obecnie prof. nadzwyczajny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Działał w PZPR i Socjaldemokracji Rzeczypospolitej Polskiej. Od 1999 r. w SLD. Sekretarz stanu w KPRM w rządach Leszka Millera i Marka Belki. Poseł I, II, III, IV, V, VI i obecnej kadencji Sejmu.
Czytaj więcej
Zwiń

Biografia

Filtruj wyniki

Rodzaj

Filtruj
Przefiltrowane przez:
5.08.2015 – 7.10.2015
Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o książce (druk nr 3477), członek
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
14.05.2015 – 23.06.2015
Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy - Prawo konsularne (druk nr 3290), członek
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
6.11.2014 – 14.01.2015
Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o przekształceniu jednoosobowych spółek Skarbu Państwa prowadzących działalność z wykorzystaniem dóbr kultury w państwowe instytucje kultury (druk nr 2790), członek
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
Pokaż więcej

Obietnice

Dodaj deklarację polityka

Opcjonalnie:


Dodaj deklarację polityka

Opcjonalnie: