Wesprzyj nas!

Każda Twoja wpłata to sygnał, że nasza praca ma sens.

Abyśmy mogli Wam pomóc w podjęciu decyzji na kogo głosować, kogo wspierać, a komu powiedzieć „nie”, musimy zebrać wielką liczbę informacji (czasami płatnych), następnie je przenalizować, porównać, opisać i czytelnie zaprezentować w raportach i artykułach publikowanych w mediach tradycyjnych i w Internecie. 

Do tego potrzebujemy wsparcia socjologów, analityków, dziennikarzy, grafików, specjalistów od social mediów i programistów. Do współpracy zapraszamy też rok rocznie, kilkudziesięciu ekspertów z różnych dziedzin.

Oprócz prowadzenia bazy danych animujemy sieć lokalnych serwisów MamPrawoWiedziec.pl, w których aktywiści kontrolują działanie radnych i lokalnych władz. Prowadzimy warsztaty o tematyce samorządowej i wyborczej. Dlatego zespół MamPrawoWiedziec.pl jest tak różnorodny.

Na finansowanie naszych projektów zdobywamy dotacje w otwartych konkursach grantowych, ale najważniejsza jest Wasza pomoc. Ona liczy się podwójnie, bo jest nie tylko finansową podporą, ale też sygnałem, że rozumiecie i doceniacie naszą pracę.