Duda bierze udział w drugim hangoucie

Dziś o 13 do newsroomu Gazeta.pl przyjdzie kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda. Weźmie udział w wideodyskusji zorganizowanej przez Gazeta.pl, Google i MamPrawoWiedziec.pl.

Pytania politykowi Prawa i Sprawiedliwości zadadzą: Dominika Bychawska-Siniarska z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, Jakub Górnicki z fundacji ePaństwo, Małgorzata Terlikowska, etyk i redaktor Fronda.pl, oraz Jan Śpiewak ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. Zadawać pytania mogą także sami internauci.

Hangout na żywo to technologia wideorozmów Google. Poza ogólną i samoobsługową dostępnością dla wszystkich użytkowników, w kilku krajach była realizowana z politykami i innymi ważnymi osobistościami (m.in. z papieżem Franciszkiem, Angelą Merkel i Barackiem Obamą). 15 kwietnia wziął w niej udział ubiegający się o reelekcję prezydent Bronisław Komorowski.

Jak zadać pytanie kandydatowi na prezydenta?

Wystarczy, że wpiszesz pytanie do Andrzeja Dudy w formie statusu na swoim profilu na Facebooku, Google+ (ustawienia prywatności muszą być ustawione na "publiczne") lub Twitterze i dodasz hashtag #hangoutDuda. Wszystkie oznaczone w ten sposób pytania trafią do nas - spośród nich wybierzemy kilka najcelniejszych i najciekawszych i zadamy je naszemu gościowi.

* Aktualizacja: debatę można obejrzeć w serwisie YouTube.

Zobacz najnowsze