Komorowski w pierwszym hangoucie prezydenckim

Gazeta.pl - we współpracy z Google i MamPrawoWiedziec.pl - jako pierwsze medium w Polsce organizuje serię wideodyskusji na żywo z kandydatami na prezydenta. Oglądajcie i zadawajcie własne pytania kandydatom!

Hangout na żywo to technologia wideorozmów Google. Poza ogólną i samoobsługową dostępnością dla wszystkich użytkowników w kilku krajach, była realizowana z politykami i innymi ważnymi osobistościami (m.in. z papieżem Franciszkiem, Angelą Merkel i Barackiem Obamą, który w takiej internetowej wideorozmowie na żywo wziął udział już kilka razy i odpowiedział na wiele trudnych pytań).

Gościem pierwszego tego typu hangoutu w Polsce będzie Bronisław Komorowski. Zapraszamy na Gazeta.pl w środę, 15 kwietnia o 13.

Do wideowywiadów realizowanych w technologii Hangout postanowiliśmy zaprosić kandydatów na prezydenta. Chcieliśmy, żeby wystąpili na żywo. Żeby mówili o swoich poglądach bez powtarzania ujęć i sztabu doradców za plecami. Chcieliśmy przenieść debatę prezydencką bliżej Was, chcieliśmy, żeby politycy odpowiadali na pytania, które ich zaskoczą - Wasze pytania. Zaczynamy je zbierać już teraz i wybrane zadamy w trakcie trwania rozmowy. Nie bójcie się pytać. To Wasz głos.

Przedstawiamy kandydatów na prezydenta. Nr 4. na karcie: Bronisław Komorowski. Na MamPrawoWiedziec.pl znajdziecie: peł...

Posted by MamPrawoWiedziec.pl on 12 kwietnia 2015

Zaczynamy w środę, 15 kwietnia o godzinie 13. Pierwszy w Polsce hangout na żywo z urzędującym prezydentem będziecie mogli obejrzeć na Gazeta.pl oraz na kanale Gazeta.pl na YouTube. Poprowadzi go dziennikarz Radia TOK FM Adam Ozga. Pytania Bronisławowi Komorowskiemu zadadzą: dr Ewa Modrzejewska z MamPrawoWiedziec.pl, Kamila Sidor z Geek Girls Carrots, Jakub Krupa, dziennikarz i aktywista polonijny w Londynie, oraz Przemysław Pająk, twórca Spider's Web. I Wy. Drodzy czytelnicy, liczymy na Was!

Jak zadać swoje pytanie?

Wystarczy, że wpiszecie pytanie do kandydatów w formie statusu na swoim profilu na Facebooku, Google+ (ustawienia prywatności muszą być ustawione na "publiczne") lub Twitterze i dodacie po nim hashtag #HangoutPBK. Wszystkie oznaczone w ten sposób pytania trafią do nas - spośród nich wybierzemy kilka najcelniejszych i najciekawszych i zadamy je prezydentowi.

A już w przyszłym tygodniu mamy nadzieję gościć kandydata PiS Andrzeja Dudę. Bądźcie z nami!

* Aktualizacja: debatę można obejrzeć w serwisie YouTube.

Zobacz najnowsze